İltihap Org

İltihap bilgilendirme sitesi

SERTLEŞME SORUNUNA ŞOK DALGA TEDAVİYLE ETKİLİ ÇÖZÜM

Erkek hastaların çoğunda sertleşme sorunu ilk dönemlerde kabul edilmez ve önemsiz ve kısa sürede düzelebilecek bir neden olarak görülerek zamana bırakılır. Sertleşme sorunu, ilk başladığı dönemlerden itibaren uzman desteği gerektiren bir sorundur. Her ne kadar durumun çözümü için, hasta tarafından doktor desteği kabul görmese de öncelikle eşiniz ve sonrasında mutlaka uzman bir ürolog doktordan destek almanız önerilir. Sertleşme sporunu, ilaç ve ameliyat uygulanarak tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. Ancak ameliyat yâda ilaç tedavisinde zorlu bir süreç yaşandığı ve hassas bölgenin operasyona uğraması ameliyat sonrası durumlar nedeniyle erkekler tarafından cesaret edilebilecek bir durum olarak kabul edilmemektedir.

SERTLEŞME SORUNUNA İLAÇSIZ VE AMELİYATSIZ TEDAVİ

Amerika ve Avrupa’da uygulanmaya başlanan ve ülkemizde de son yıllarda yoğun tercihle uygulanan şok dalga tedavisi ile sertleşme sorunu yaşayan birçok hastada pozitif sonuç alınmıştır. Tedavinin ameliyatsız uygulanması, komşu organlara zarar vermemesi, ayakta tedaviyle hastanın günlük yaşamının aksamaması ve başarı oranının yüksek olması nedeniyle hastalar tarafından tercih edilen yeni nesil bir tedavi yöntemidir. Hastanın yaşına ve fiziki durumuna göre tedavi süreci belirlenmekte ve buna göre belli seanslar uygulanmaktadır. Kalp hastalığı, şeker hastalığı, Parkinson hastalığından dolayı etkilenen erkek cinsel yaşamında, hastalıklara bağlı olarak sertleşme sorunlarının oluştuğu bilinmektedir. Bu hastalıklarda kullanılan ilaçlarla da etkileşimi olmadan tedavi yapılabiliyor olması ayrı bir avantaj sunuyor.

ŞOK DALGA TEDAVİSİ ASTA MEDİKAL’LE TÜRKİYE’DE

Günümüzde sertleşme sorununda, ameliyatsız, ilaçsız ve yan etkisiz hatta yatış olmadan da tedavi edilebilen yeni nesil bir tedavi yöntemi mevcut. Şok dalga tedavisi olarak adlandırılan bu tedavi Avrupa ve Amerika’da yoğun olarak tercih edilirken, artık Ülkemizde de Asta Medikal Tedavi merkezlerinde uygulanmaktadır. www.astamedikal.com web sitesi üzerinden tedavi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, çağrı merkezi aracılığıyla en yakın tedavi merkezinden randevu alarak bu yeni nesil tedaviyle tanışabilirsiniz.

YÜKSEK CİNSEL PERPORMANS İÇİNDE ŞOK DALGA TEDAVİSİ

ESWT şok dalga tedavisi, Sertleşme sorununun tedavisinde devrim niteliğinde yeni nesil bir yöntem olarak günümüzde tercih edilme oranları artmıştır. Sertleşme sorunu olmadan da uygulanabilen yöntemle ilerleyen yaşlarda oluşabilecek sorunlar için de bakım olarak değerlendirilebilir. Ağrısız ameliyatsız ve ilaçsız uygulanan tedaviyle, yüksek cinsel performans içinde tercih edebilirsiniz.

AMERİKA VE TÜRKİYE SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI YENİ NESİL ETKİLİ TEDAVİ

Ürolojik rahatsızlıklarda tercih edilen şok dalga tedavisi, günümüz teknolojisinin en iyi üroloji tedavileri arasında gösterilmektedir. Her geçen gün daha fazla hastanın tercih etmiş olduğu modern tıbbın en yenilikçi tedavisi, Amerika Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından önerilebilen yeni nesil bir tedavi olarak güncelliğini korumaktadır. Tedaviyi, Asta Medikal web sitesini ziyaret ederek ve çağrı merkezlerinin yönlendirmeleriyle size en yakın tedavi merkezinde randevu alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuşadası Sağlık Turizmi Popülerliğini Sürdürüyor başlıklı makalemizde kuşadası implant hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İltihap Org © 2017 İltihap