İltihap Org

İltihap bilgilendirme sitesi

Pozitif Düşünce ve Pozitif Duygular

Sürece insanlar olumlu yönde duyguların farkında olarak, değişiklikler vardır. Farkındalık doğru, pozitif düşünme dönüştürülmesi için yapılacak en önemli şey, sistem değiştirmektir. Aksi takdirde, olumsuz düşünme, olumsuz duygu ve sisteme davranışlar. Sonra sabırsız insanlar, hayatın kaçınılmaz bir dayanılmaz bile son derece kötü huylu veya.

Bu sonuçlar katlanmış yok. Yani, ilk sistemleri değiştirmek için düşünmeye başlamak. En rahatsız edici duyguları kırgınlıklardır ofkeİnsanları biri. Daha sonra start istikrarsızlıklar affet affet. Bu istikrarsızlığın temelinde “tekrar bağışlayabilir” yanlış düşünce hakim olur. Ama af unutmadan anlamına gelmez. Eğer canlı talihsiz af daha iyi hatırlıyorum, böylece siz de yapabilirsiniz.

Düşünmenin başka bir yolu da, “Özür dilerim ben değişmiş olacak, o da değiştirmemiz gerekiyor aslında” düşünme. Ne adamın hayatı, ne de başkalarına değiştirmek mümkün değildir. Zaman acı ve gereksiz atık fikri diğer değişiklik, sadece kendinize. İnsan, sadece kendi duygu ve düşüncelerini değiştirme gücüne sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Gençlerde İntihar Sebepleri başlıklı makalemizde intihar çözüm, intihar etmek ve intihar nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İltihap Org © 2017 İltihap