İltihap Org

İltihap bilgilendirme sitesi

Gençlerde İntihar Sebepleri

Gençler arasında ölüm nedenleri, intihar ikinci sırada yer alıyor. Araştırmalar birçok genç intihar düşünmeye ortaya koymuştur. Daha fazla erkek kız daha intihar girişiminde bulunan olmaktansa intiharı ile ölmektedir. Genç intiharlarındaki öldürücü faktör silahlara erişim. Normal öncesi klinik depresyon ile karıştırılmamalıdır Huysuzluktan gençlerin genç intihar söyleyebilir.

Çocuğunuzun okul performansında düşüş varsa, fiziksel şikayet çok, varsa eğer aile anlaşmazlıkları, yetkili makamların gençlerin olasılığını sorunları ya da umutsuzluk, depresyon etmeyin.Eşcinsel kural duyguları yaşıyor ise, alkol ya da uyuşturucu kullanan, intihar riski çok daha yüksek intihar depresif gençler, taahhüt yakın bir aile üyesi.

Söylemine dikkat çeken bir yolu olarak intihar etme gibi düşünceleri ifade etmek Çocuğunuz değil düşünmezler, bu genellikle yardımcı ciddi bir çığlık olduğunu. Çocuğunuzun intihar olduğunu düşünüyorsanız, bir doktor ya da hastanenin acil servisine başvurmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Kişilik Bozukluğu Hakkında başlıklı makalemizde kişilik bozukluğu ilaçları, kişilik bozukluğu nedenleri ve kişŸilik bozukluğŸu tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İltihap Org © 2017 İltihap